Teorija će se polagati 14. II u 10 časova u sali 109a
Ovde je rešenje
Usmeni ispit će se održati 28. XII 2011 u 11:15 u sali 311
Ovde su uneti bodovi sa računarskog kolokvijuma i zadataka u istu kolonu. Da bi kolokvijum bio položen, trebalo je osvojiti barem 13 bodova na računarskom kolokvijumu odnosno zadacima.
Postoji i link, desno, u materijalu.
Upis ocene je u ponedeljak, 12. XII u 14:30 u kabinetu 603, kula, VI sprat
Usmeni ce se odrzati u sredu u 10:15, kabinet 611.
Pogledajte desno u stranu Materijal
Usmeni ispit će se održati u petak, 11. XI 2011. u 12:30 u sali 305
Ovde su rezultati. Obratite pažnju na važno obaveštenje o tome ko može da polaže na sajtu Profesorice Sladoje.